6 komentářů u „Logo? Až na posledním místě“

 1. Zdravím, moc pěkný článek. Mám na Vás dotaz. Jak se stavíte k otázce, kolik prezentovat grafických návrhů loga? Je to tak různé, že se v tom nedá moc orientovat. Někdo nabízí „nekonečně“ korektur, jiný tři varianty, někdo si trvá pouze na jednom logu, že více variant je nepochopení zadání. Kolik variant bych dostal, kdybych si nechal logo navrhnout u Vás?
  Pěkný den přeje
  Brautner

  1. Alane, v mém případě by to byl jeden návrh, který by vycházel ze společných konzultací. Je dobré mít naskicováno více variant, ale finální prezentaci ladím na jednom finálním návrhu.

   Nekonečně korektur nabízí nějaký junior designer, který leckdy vaří z vody. Tři varianty dělá mnoho kolegů, ale má zkušenost je taková, že nejsou nikdy všechny tři návrhy stejně kvalitní. Takže za mě jedna varianta.

 2. Amoxicillin Allergy Symptoms Pyridium Cheap Cod Accepted. Order Online Pyridium Discount Without Dr Approval. Want To Buy Generic Pyridium Website Cash Delivery Overseas Cialis Amoxicillin Resistance Children Tonsillar Infection Achat 20mg Levitra En France Instructions Priligy Posologie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *